Üye Listesi

GTÜ Havacılık-Uzay Kulübü sitesinde 122 kayıtlı kullanıcı var

Arama ölçütü

-
Makine Mühendisliği
Mezun

Makine Mühendisi - Mezun Üye

İHA - 0 Ticari Pilot

İHA - 1 Sportif Pilot

2017 - 2018

  • GTÜ - ROKET TAKIMI Mekanik Sistemler, Simülasyon ve Tasarım Sorumlusu (TEKNOFEST 2018 FİNALİST TAKIMI)

2018 - 2019

  • GTÜ - ROKET TAKIMI Mekanik Sistemler, Simülasyon ve Tasarım Sorumlusu (TEKNOFEST 2019 FİNALİST TAKIMI)

2019 - 2020

  • TUNGA ROKET TAKIMI Takım Kaptanı 

2020 - 2021

  • Teknik Eğitim ve Üretim Komitesi Sekreteri
  • PARS Takımı - Pilot
omerfarukulger
-
Makine Mühendisliği
Lisans Öğrencisi

GTU-ANKA takımı kaptanı,

Makine Mühendisliği 2. Sınıf Lisans öğrencisi

OnatAltay
-
Elektronik Mühendisliği
Lisans Öğrencisi

İlgi Alanlarım


  • Gömülü sistemler
  • Elektronik devreler
  • İnsansız Hava Araçları
  • İHA-0 pilotluğu

 

Kulüp görevleri


  • Yönetim Kurulu Başkanı                                                                     2019-2020
  • Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı                                                    2018-2019
  • Yönetim Kurulu Sekreteri                                                                   2017-2018

 

Yarışma Deneyimleri


  • 2019 TEKNOFEST Savaşan İHA yarışması/Sabit Kanat Kategorisi     

     Gölge Takımı/Takım Kaptanı                                                                2019

  • 2019 TEKNOFEST Savaşan İHA yarışması/Döner Kanat Kategorisi     

     Gölge Takımı/Takım Kaptanı                                                                 2019

  • 2018 TEKNOFEST Savaşan İHA yarışması/Döner Kanat Kategorisi     

     Gölge Takımı/Takım Üyesi                                                                    2018

  • 2018 TÜBİTAK Uluslararası İHA yarışması/Sabit Kanat Kategorisi 

      FİLO-TÜRK Takımı/Pilotaj ve Uçuş Test sorumlusu                               2018

OnurEmreUYGUN
üye
Fizik
Lisans Öğrencisi
-
qbrakeskin
Roket paraşütçüsü
Matematik
Lisans Öğrencisi
-
rabia
-
Elektronik Mühendisliği
Lisans Öğrencisi
-
Recep Said
İnsan Kaynakları ve Tanıtım Komitesi Başkanı
Mimarlık
Lisans Öğrencisi
-
ReyhanHatipoğlu
Uzay komitesi sekreteri
Elektronik mühendisliği
Lisans Öğrencisi
-
Ruveyda
-
Bilgisayar Mühendisliği
Lisans Öğrencisi
-
salih6079
Teknik Eğitim ve Üretim Komitesi Sekreteri
Bilgisayar Mühendisliği
Lisans Öğrencisi

2021 Teknofest GTU-AYAZ takım üyesi aynı zamanda Teknik Eğitim ve Üretim Komitesi Sekreteri

samet-nalbant
-
Elektronik Mühendisliği
Lisans Öğrencisi

TEKNOFEST 2018 - TUBİTAK uluslararası İHA yarışması döner kanat kategorisinde elektronik ve otonom uçuştan sorumlu üyelik,

TEKNOFEST 2018 - TUBİTAK Uluslararası İHA yarışması sabit kanat kategorisinde yazılım ekibinde üyelik,

Görevlerinde bulundum. 

Şuan;

TEKNOFEST 2019 - Savaşan İHA sabit kanat ve döner kanat kategorilerinde GÖLGE takımının elektronik ve yazılımdan sorumlu üyesiyim. 

Samuray
-
Makine Mühendisliği
Lisans Öğrencisi

GTU-ANKA ekip üyesi yazılım elektronik sorumlusu

semihyanag
Havacılık Komitesi Başkan Yardımcısı
Makine Mühendisliği
Yüksek Lisans Öğrencisi
-
Sena
-
Şehir bölge ve planlama
Lisans Öğrencisi
-
sengulsudeseker
Havacılık Komitesi Sekreteri
Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
Lisans Öğrencisi
-
Sevi1Ay
Havacılık Komitesi Sekreteri
Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
Lisans Öğrencisi
-
SevilAy1
-
Makine mühendisliği
Lisans Öğrencisi
-
Sevki
Uzay Komitesi Başkanı
İnşaat Mühendisliği
Lisans Öğrencisi
-
seymanurterzi
-
Makine Mühendisliği
Lisans Öğrencisi

 

spacesoldierz
-
Makine Mühendisliği
Lisans Öğrencisi
-
talhakara
Üye
Kimya mühendisliği
Lisans Öğrencisi
-
Tefo
Roket Takımı Üyesi
Makine Mühendisliği
Lisans Öğrencisi
-
thealienes
-
Bilgisayar Mühendisliği
Lisans Öğrencisi

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Havacılık ve Uzay Mühendisliğinden merkezi yerleştirme puanım ile Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğine geçiş yaptım. Şu anda ikinci sınıfım.  https://www.linkedin.com/in/tugce-polat linkedin hesabım.

tuceque
Idari
Elektronik
Lisans Öğrencisi
-
Tuna Korkmazel1
Takım üyesi
Elektronik
Lisans Öğrencisi
-
Ulusoy
-
makine mühendisliği
Lisans Öğrencisi
-
y.tahagoktas
Yönetim Kurulu Saymanı
Makine Mühendisliği
Lisans Öğrencisi
-
yahyademir
-
Makine mühendisliği
Lisans Öğrencisi
-
Yaren
Aktif Üye
Makine Mühendisliği
Lisans Öğrencisi

GTU ALBATROS Döner kanat İHA takımı üyesi

YasinVelioglu
Roket Takımı Üyesi / Havacılık Komitesi Başkan Yardımcılığı
Malzeme bilimi ve mühendisliği
Lisans Öğrencisi
-
YavuzKesin